Bilgi & Rezervasyon +90 252 452 09 85
SEA STAR HOTEL MARMARİS

Odalarımız

Odalarımız, siz değerli konuklarımızın rahat bir tatil geçirebilmesi ve dinlemesi için bütün detaylar dikkate alınarak düzenlenmiştir.

Sea Star Hotel Marmaris olarak hijyene çok önem veriyoruz. Odalarımızda her gün temizlik ve iki günde bir çarşaf değişimi yapılmaktadır.

6 katlı, tek binadan oluşan tesisimizde 96 tane standart 26 m², oda ve 2 adet asansör bulunmaktadır.

Tüm odalarımız 2 kişiliktir ve isteğe göre 3. kişi için ek bir yatak koyulabilmektedir. Odalarımızda; balkon, mini bar, kablosuz internet, DVD player, plazma TV, telefon, klima (yarı split), kasa (laptop ebadında), kettle, makyaj aynası, terlik ve duş bulunmaktadır. Talebe göre double ya da twin bed olacak şekilde düzenlenebilmektedir.

Not: promo odalarımız manzarasız olup 1. kat lobi alanında, kara manzaralı odalarımız ise 1 ve 2. katta bulunmaktadır.

Balayı Paketi

Hayatlarının en güzel olayını ve zamanını yaşayan yeni evli çiftler için bir düğün hediyesi…

Otele giriş gününde, nikah tarihinin üzerinden 90 gün geçmeyen misafirler için konaklayacakları oda özel olarak hazırlanmaktadır. Giriş günü meyve sepeti ve şarap ikramında bulunulur ve odaya bornoz koyulur. Konaklama süresi gözetmeksizin A La Carte Restorandan 1 defa ücretsiz faydalanma imkanı sunulur.

Not:

• Misafirlerin balayı paketinden faydalanabilmeleri için nikah tarihinin üzerinden 3 aydan fazla geçmemiş olması gerekmektedir.
• Pandemi sürecinin gidişatı doğrultusunda, 2021 sezonu boyunca oda süslemesi yapılmayabilir.

Rezervasyon Hattı